Seudónimo
Seudónimo
19-05-2017
Mathematics
contestada
help me plz with this answer
Respuesta :
emarina
emarina
19-05-2017
$52.50 / 42 = 1.25
$1.25 per each slice
Answer Link
supervi803
supervi803
19-05-2017
You simply need to divide the price with the amount of slices
52.5 / 42 = 1.25
( i wouldnt pay that much for a slice tho )
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 74+ )
Otras preguntas
What are the living conditions like except for the pigs and the dogs in animal farm?
HELP RNN ! what is the equation that represents the function represent on the table below?
when it rains, its harder to see the depressions in the road.
Among the causes of world war 1 blank led to a
Tripling a number n and adding ten gives a result that is two less than seven times n. Find n.
Your company requires computers to authenticate to one another and enforces this requirement with Windows Defender Firewall with advanced security rules. You ar
What is the experiment group of an experiment?
PLEASE HELP!!! Find the unknown sizes of angles in the following figure
Please I need help with the question
When written in standard form the product of (3+x) and (2x-5) is