isaaaaaa isaaaaaa 21-01-2017 Mathematics contestada Susie bought six pens at the office supply store and paid $4.14. Larry bought a dozen of the same pens at the same store and paid $8.28. If Kimberly goes to the same store and buys 20 of the same kind of pen, how much will she pay?