Respuesta :
Answer:
$64.63
Step-by-step explanation:
Multiply both values:
- 23 packs for 2.81 each
- 23 x 2.81
- 64.63
They pay 64.63
-Chetan K
Answer:
$64.63
Step-by-step explanation:
You multiple 23 by $2.81, I'm sorry if the explanation is brief, but this problem is relatively simple.
Have a nice day!
[: