andoboy670 andoboy670 20-11-2020 Mathematics contestada Error Analysis A contractor purchases 7 dozen pairs of padded work gloves for $93.24. He incorrectly calculates the unit price as $13.32 per pair for the expense report. What is the correct unit price? What is the error