Respuesta :
Answer: $1.89
Step-by-step explanation: I did the math and got this :/
Answer:
$18.12 - $3.00 = 15.12 / 8 = 1.89 per toothbrush
Step-by-step explanation:
Answer: $1.89
Step-by-step explanation: I did the math and got this :/
Answer:
$18.12 - $3.00 = 15.12 / 8 = 1.89 per toothbrush
Step-by-step explanation: