Respuesta :
Answer:
It would cost $2.20
Step-by-step explanation:
If 3 cans = $.55
then 3*4 = 12
soooo 4*.55 = 2.20
Hope this helps!!!
Answer:
It would cost $2.20
Step-by-step explanation:
If 3 cans = $.55
then 3*4 = 12
soooo 4*.55 = 2.20
Hope this helps!!!