Respuesta :
Answer:
$22.99
Step-by-step explanation:
To find the total cost, take the number of gallons time the price per gallon
total cost = 10* 2.299
=$22.99
Answer:
$22.99
Step-by-step explanation:
To find the total cost, take the number of gallons time the price per gallon
total cost = 10* 2.299
=$22.99